Ara
WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

SIK SORULAN SORULAR

İletişim formu doldurmadan önce hakkımızda ve sık sorulan sorular bölümünde, aradığınız sorunun cevabını bulamadığınıza emin olunuz.

SIK SORULAN SORULAR

Sipariş süreçi nasıl ilerlemektedir ?

Ölçüleri bize ulaştırdıktan sonra toplam metrajınıza göre göre fiyat verilir. Fiyatı onayladıktan sonra iş başlangıcı toplam tutarın %50'sini resmi hesaplarımıza iletiyorsunuz. Ödemeniz bizlere ulaştıktan sonra ölçüleriniz imalat süreçinde bölmeleriniz eşit bir şekilde krokisi çıkartılır sonrasında imalat süresi sırası geldiğinde imalata alınır. Boyanmış şekilde ürünleriniz tüm apartlarıyla beraber hazırlanır ve sonrasında nakliyet teslim edileceği sürede geri kalan %50'lik ödemeyi resmi hesabımıza gönderdikten sonra ürün nakliye firmasına teslim edilir.

Ürünler Paslanır mı ?

Ürünlerimiz galvanizli saclardan oluşmaktadır. Kaynak ve  galvanizin ham maddesine zarar gelmediği sürece ürünlerimiz uzun ömürlüdür. 

Nakliye İşlemi Nasıl Oluyor ?

Nakliye ücreti müşterimize aittir. Anlaşmalı nakliye firmalarından fiyat alınır ve müşterimiz uygun gördüğü durumda gönderimi sağlanır. ve ya kendi araçlarınızla imalathanemizden ürünleri teslim alabilirsiniz.

Termin Süreci Nedir ?

Sipariş alındıktan sonra imalat yoğunluğuna göre termin süreleri farklılık göstermektedir. Tüm siparişler özel ölçülerle imalata alındığından dolayı ürün yeniden üretilmektedir. Ortalama maksimum 10-60 iş günü sürmektedir. 

Kredi Kartı İle Ödeme Yapabiliyor muyuz ?

Çözüm ortağımız: Parampos - Paytr firmalarıdır. Tüm banka kartlarına (12 AY) Taksit imkanı mevcuttur.  Komisyon ücreti müşterimize aittir. 

01.
Copyright © 2023. Her Hakkı Saklıdır. kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.
ÜSTE ÇIK